| Varvari_Luci_1995 a întrebat:

Salut cine a fost in Anglia si a stat acolo pentru cv vreme? Vreau sa stiu marimea 4L la pantofi, vreau sa comand de pe un site din Anglia si nu stiu cum poate fi interpretat la marimile EU, cum sta treaba cu L asta? Multumesc!

1 răspuns:
| Sara_3612 a răspuns:

Este la fel ca la noi marimea si nu iti face griji in Anglia sunt contitii fff bune Iti recomand sa te duci sa vizitezi cv Eu am fost in U.S.A la hollywood si in multe alte locuri si cand eram mai mica in Anglia Funda?