| Anonim34231 a întrebat:

Salut, cine imi explica si mie pas cu pas cum functioneaza Uberul?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Stefan_2000_JEtt a răspuns:

Salut deci prima oara intri pe magazin play si instalezi uber acum mai nou poti plati si cu bani cash si cu cardul direct in aplicatie iti alegi ruta de unde pleci si unde e sa ajungi la ddestinatie poti plati cu bani sau sa platesti cu cardul iti las si un cod de cursa gratuita cu uber sper sa iti foloseasca-3huxvr

| Anonim34231 explică (pentru Alexandru_Stefan_2000_JEtt):

Si imi scrie cat am de platit dupa ce bag destinatia?

| Alexandru_Stefan_2000_JEtt a răspuns (pentru Anonim34231):

Da iti scrie de exemplu de la piata victoriei la aviatorilor undeva la 15 20 lei

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti instalezi aplicatia, bagi cardul. Deschizi aplicatia, bagi destinatia, chemi uber. Vine masina, te urci in ea, cobori la destinatie, dai review, ti se iau banii automat