| Nane a întrebat:

Salut, cine stie care este problema de la internetul meu? am internet de la akta si dupa ce pornesc calculatorul, pentru a ma putea conecta trebuie sa intru acolo unde trebuie sa scriu numele si parola si dupa ce dau connect nu merge. trebuie sa scot firul de la internet din unitate si sa incerc de vreo 5-6 ori pentru a putea sa ma conectez. care credeti ca este problema?

3 răspunsuri:
| Nane explică:

Nu este intrerupt... este bagat de 1 saptamana...

| madalina97_7913 a răspuns:

Poate calculatorul are niste probleme, sau poate netu. ai verificat firul? sa nu fie pe undeva intrerupt?

| Inna_3065 a răspuns:

Poate nu face bine contact. incearca sa vb ca un specialist care lucreaza la aceasta firma.

am cunostinte care lucreaza la akta, de unde esti, ca poate te pot ajuta sa iei legatura ca cineva de incredere.