| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

cine stie cum se face un post de radio online cu ajurutorul programe sam broadcaster si sa nu fie cu aim, winnap etc vreau sa fie pe ucoz, va rog ajutati-ma, cautati-ma pe >skypeadrian--_O daca nu ma gasiti lasativa skype-ul ca va caut eu. raman dator, mersi de inainte

5 răspunsuri:
| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru lotus21):

Am zis destul de clar ca vreau ca radioul sa fie pe saitul meu (ucoz) dar in acest nu arata asta

| lotus21 a răspuns (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Pui pe site-ul tau linkul de descarcare a listen-ului. big deal straight face

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru lotus21):

Am zis sa fie online

| lotus21 a răspuns (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Nu ma pricep foarte bine dar iti trebuie un host, care de obicei se cumpara dara daca gasesti gratuit... norocul tau