| graffiti a întrebat:

Salut cine stie de ce nu-mi mai pot face cont pe facebook imi apare "Nu îndeplineşti condiţiile pentru a-ţi crea un cont pe Facebook." si nu e din cauza varstei sau altceva nu imi apare deloc sa-mi fac cont.Dau funda primului raspuns.

7 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

E-mail nu-i valabilhappy

| HyenaV2 a răspuns:

Probabil emailul e deja folosit big grin

| SofiaAndreea a răspuns:

Pai ti-ai facut intai e-mail? Ai nevoie de e-mail!
FUNDA!

| graffiti explică:

Probleme e ca nu mai imi apare sa fac cont

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru graffiti):

DAca vrei imi dai datele si incerc sa iti fac eu. dupa intri si iti schimbi parola..ca sigur n-ai incredere.si o sa crezi ca intru

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Poate ai pus aceeasi adresa de e-mail pe care ai contul actual de facebook.nu poti face alt cont de facebook pe aceeasi adresa de e-mail

| RebecaAnaMaria a răspuns (pentru RebecaAnaMaria):

Incearca sa faci alta adresa de e-mail