| AlinOlteanu a întrebat:

Cineva mi.a trimis vineri un colet prin fan courier si nu stiu cand trebuie sa ajunga.
poate sa ajunga si sambata?
si cat costa transportul?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fan Courier lucreaza si sambata pana la 13. Dar daca ti-a trimis vineri 26 ianuarie trebuia sa ajunga pana astazi de oriunde, din tara.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

Vinerea trecuta a fost 29 nu 26 ianuarie.

| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da-o dracu de data! Eu am vrut sa precizez ca de vineri pana astazi este cam mult. Venea si din sudul Dobrogei pana nordul tarii daca era trimis coletul.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

Da asa este, el trebuie sa afle din ce cauza nu a ajuns coletul. Vă salut.

| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

O seara buna!

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l pe acel cineva care ti-a trimis pachetul, sa sune la FunCourier si sa investigheze, ca pana acum trebuia sa ajunga coletul.
Tu nu poti sa suni, ca nu ai nici un document cu care ai trimsi pachetul, doar el poate sa faca asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, vinerea trecută sau cand ti a trimis azi e joi, mâine este vineri.

| mihai69 a răspuns:

Poate să ajungă sâmbăta, dacă cel care l-a pus a bifat și căsuța cu „livrare sâmbăta". Altfel, doar de luni până vineri se livrează în mod normal.
Ca să vezi exact unde îți e pachetul, cere celui care l-a expediat să îți spună numărul AWB și scrie-l aici: http://www.fancourier.ro/ro/awb-tracking
Transportul costă în jur de 20 lei, depinde ce opțiuni a mai marcat omul acolo (ramburs, valoare etc.)

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

In wekeend nu se lucrează. daca ti-a trimis cu fan courier, luni trebuia sa fie la tine coletulwinking