| golem2345543 a întrebat:

Cn imi poate spune o firmă de cablu tv bună și cu net. As vrea sa ma dezabonez de la UPC

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

In ce localitate?

| GouDidodino a răspuns (pentru Gizăz):

Amin, doamne ajuta

| sierra1 a răspuns:

Ia de la Digi

| Bizon95 a răspuns:

Digi are cel mai bun raport performanta (viteza) pret

insa toate, TOATE au chestie de noroc si sa iti mearga bine sau foarte prost, stiu pe cineva care a trecut de la 24lei digi la 70lei telekom (care in teorie e mai prost, pentru ca au cumparat fostul romtelecom si deci au mostenit infrastructura, personalul si mentalitatea coMuista) si a fost foarte fericit pentru ca la digi nu era stabil, dar la telekom, pret mai mare, viteza mai scazuta, mergea binemercic

eu am avut digi/RDS de foarte multa vreme, oriunde m-am mutat si mi-a mers foarte bine!

| GouDidodino a răspuns:

Pentru net RDS, pentru tv ar trebui să rămâi tot la UPC

| lorena1gianinak a răspuns:

Daca traiesti in Romania iata cateva firme de cablu bune: Orange.ro,INES-nu sunt ieftini dar merita, RCS-RDS.AFLI MA MULTE PE NET.

| UnNume1 a răspuns:

UPC e cam cel mai bun...mai e DIGI cu 1000MBps

| GeorgeFlo a răspuns:

RCS/RDS îl am de ani de zile și e chiar ok. Internetul merge bine iar la tv am in jur de 160 de canale