| AndonAleksandru a întrebat:

Cred ca toti il știți(probabil toți) pe Ian Somerhalder, din The Vampire Diaries! Ce ar trebui sa fac ca sa am parul ca al lui? Cum ar trebui sa ma tund? Sau cum sa imi las parul? Las un link cu o poza de a lui aici, si vreau sa stiu ce trebuie sa urmez pentru a ajunge la rezultatul ăsta!
Link Ian Somerhalder: https://images.app.goo.gl/nGyFhm6RfvVqa4WJ6

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, ce-i asa misto la freza lui? Arata ca un eboy ciufulit.

Am reteta exacta ca sa iti faci freza lui LA PERFECȚIE: ia ruleta, trage linie pe mijlocu' capului, da-ti parul in parti si apoi baga capu' sub perna, baga somn si cand te trezesti VOILA esti Ion Someșan

| Daniel323 a răspuns:

Nu-l stiam dar acum ca mi-ai dat linkul am vazut un ciufulit beat cara a uitat sa se tunda.

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Nu arata ca un eboy biufulit sau cum spun baieteii astia probabil de 19 ani pe aici laughing Din punctul meu de vedere barbatul asta e barbat in adevaratul sens al cuvantului. Cei care spun ca e ciufulit sunt probabil baietii cu dungi in cap, tunsi de la 0 la 3 rolling on the floor Foloseste ulei de ricin pentru cresterea parului, cum iti creste mergi la salon sa te tunda mai scurt putin in spate ca sa iti dea forma si sa il poti aranja tu. Cred ca oricum foloseste ceva placa de par laughing

| Anonimaams a răspuns:

Poți incepe prin a merge la un hair stylist bun din orașul tău și sa ii arați poza și sa ii zici ca vrei ceva de genu