| ゼロの a întrebat:

Credeti ca exista vreo sansa sa prind semnal de ClickNet din Germania?
Chiar daca dau bani in plus, dar sa nu depaseasca 15 euro pe luna.
Sau stiti vreun net de cel putin 1 mb/s care sa functioneze in toata Europa, dar sa nu fie foarte scump. Acolo dau 7 euro pe "10 mb/s"
iar acasa in Germania abia am 100kb/s si stau intr-un oras destul mare.

1 răspuns:
| Ra1NbOw24 a răspuns:

Mai bine te-ai abona la o firma de net de acolo. Nu cred ca vei prinde net cu viteza mare de la ClikNet