| anonim_4396 a întrebat:

Salut cum pot afla adresa cuiva daca stiu numele sectoru zona si zona? am incercat cu programu politie Bucuresti si nu gasestestraight face are domiciliu stabil in Bucuresti
P.S: nume: ortansa negrea sector 4 cartier titan... daca puteti sa ma ajutati direct...v-as ramane dator
DAU FUNDITA VA >ROG:d

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Cartierul titan nu e in sectorul 4, e in sectorul 3. exista o ortanta negrea in sectorul 4 pe bulevardul tineretului nr. 3 http://www.paginialbe.ro/telefon/negrea/ortansa/bucuresti/sector-4/rv/10
adresa exacta completa, cu nr. apartament etc. nu cred sa gasesti, exista o lege privind protectia datelor cu caracter personal, unde intra si adresa, oamenii au dreptul sa aiba intimitate si sa nu le afle adresa oricine, sa mearga cineva sa le puna o bomba, de exemplu :)

| Allexutsu a răspuns (pentru mixxjim):

Da stiu am gasit-o si eu dar e negrea ortanta eu caut negrea ortansastraight face

| PanaceuUniversal a răspuns:

Cauta in cartea de telefon.