| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cum pot gasi o persoana pe facebook daca ii stiu numele de facebook, orasul si varsta dar nu avem prieteni comuni. ps: au foarte multi acel numa. funda

4 răspunsuri:
| Buburuza2222 a răspuns:

Daca ai messul persoanei ii poti cere linkul dar daca nu il ai poti scrie numele si dupa ce iti arata cateva razultate dai pe VIZUALIZEAZA TOATE REZULTATELE!

| Andreixxx a răspuns:

Scrii numele persoanei pe care o cauti in bara de cautare la facebook si cand iti apar in lista cautarii mai multe persoane cu acelasi nume dai pe ele si te uiti la fiecare in parte la profil sa vezi daca iti pare cunoscut. Alta metoda nu exista din pacate.

| Diaconescu_Gheorghe_1957 a răspuns:

Oana moise

| Bogza_Ionel_Laurentiu_1978 a răspuns:

Cum gasesc o persoana pe facebook daca ii stiu doa numele