| Vali222005 a întrebat:

Salut!
Cum pot sa fac un videoclip în CapCut care acesta e landscape să-l fac portrait dar sa se vadă tot?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti intoarce nici macar o poza /cadru sa se vada tot, doar daca schimbi puternic si raportul dimensiunilor obiectelor.
Daca vrei sa obtii intoarcere landscape in portrait, poza unui om se va subtia excesiv.
Singura modalitate de a intoarce poza /cadrele este sa faci decuparea partilor laterale al imaginii landscape, pastrand doar o parte intermediara, cu raport de "portrait".
Evident, si calitatea (rezolutia) va scadea, imaginea finala fiind doar o parte din ceea originala.

| Vali222005 explică (pentru Bula):

Mersi, bula un răspuns scurt și la obiect

| PufiTelekom a răspuns:

Nu Mai Poti Recupera ss-urile Daca Au Trecut 2 Luni.