| MadalinT00 a întrebat:

Cum pot sa vad cine mi-a vizitat profilul de Facebook sau Instagram? Exista asa ceva?

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti, ZaharBerg (Zuckerberg) a spus ca nu o sa existe o astfel de functie pe Facebook niciodata.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti.

| Adry05 a răspuns:

Nu, nu exista.
Pe Instagram poti eventual daca iti faci contul privat si cine iti da follow request cam stii ca vrea sa-ti vizualizeze profilu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. alternativele ori iti viruseaza pc-ul/telefonul ori sunt false.

| BotezanDaniel a răspuns:

laughing Și eu îs curios, dacă află cineva, împărtășiți aici informația! laughing Să văd care dușman mă urmărește! rolling on the floor laughing

| Neverrrrrr a răspuns:

Intrii pe profilul tau de Facebook, dai click dreapta intr-un spatiu gol si dai click pe view source page sau in romana afiseaza sursa paginii iar apoi apesi ctrl+f, iti va aparea o casuta, iar in ea scrii initialchatfriendslist.Primul cod care iti apare dupa initialchatfriendslist este utilizatorul care te-a vizitat cel mai mult. Apoi te duci in bara de cautare de sus si pui acel cod cu slash in fata(/).
Ai si in acest video https://www.youtube.com/watch?v=oemmBDZ5xEg

| MadalinT00 explică (pentru Neverrrrrr):

Am incercat si imi spune ca acest site nu poate fi accesat