| Lobintmarian96 a întrebat:

Cum pot sa vad si eu rezultatele la analizele din spitalul de copii grigore alexandrescu cu un cod dat de la ei de la laborator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

II suni direct pe ei si iti vor spune daca le-au pus, sau nu pe internet, si de ce ID si cod ai nevoie sa le vezi.