| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cum pot scoate un utilizator de aici de pe TPU de la "ignoră"?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

PlesaMihai21 Indiferent ca tu l-ai ignorat sau el te-a ignorat, trebuie sa-i trimiti o cerere de "stop ignor" si el are dreptul sa accepte sau continua sa te ignore.
Ce doresc sa-ti spun este ca, in 99% din cazuri, nu iti va accepta cererea, fiindca esti ignorat daca ai suparat deja si nu se mai doreste contactul cu tine.

| floresdemayo a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu chiar...
De fapt, știi cum e?
Doar cine apasă butonul de ignore, poate trimite cerere de "stop ignore" (butonul de iertăciunehee hee )
Îi poți trimite si tu, doar dacă vă ignorați reciproc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Intri aici https://www.tpu.ro/lista-utilizatori-ignorati/ și îi dai stop ignor. Va trebui să iti accepte cererea, dar poate să ți-o și respingă. Eu, de exemplu, nu le accept.