| ponoranian a întrebat:

Salut, cumi imi pot recupera parola de facebook, nu mai stiu parola de la e-mailul pe care am facut contul si nici parola de la cont pe facebook cine imi zice dau FUNDA va rog un raspuns cat mai repedesad

5 răspunsuri:
| ionutzz01 a răspuns:

Dai acolo la "am uitat paraola " si iti trimite pe mail big grin

| ponoranian explică (pentru ionutzz01):

Nu intelegi ca nu imi mai stiu parola la contul pe care am facut facebook-ul!

| ionutzz01 a răspuns (pentru ponoranian):

Ce sa spun atunci, ia un memo plus si amintestesti, daca nu, nu poti

| ponoranian explică (pentru ionutzz01):

Si vrei funda pentru asta, memo+ vezi ce ai scris acum 5minutehappy

| Sandel_Rapa_1988 a răspuns:

Nu mai stiu parola dupa face