| anonim_4396 a întrebat:

Cursurile de la postliceale cand incep? Deodata cu scoala sau cu facultatiile nu gasesc nimic pe net multumesc

Răspuns Câştigător
| Angela_Maria_2001 a răspuns:

Te înscrii în perioada în care anunță ei înscrierile.
Dar din câte știu eu majoritatea fac înscrieri toată vara. Dacă au început înscrierile te duci, lași dosarul și gata, până în octombrie nu mai ai treabă laughing

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Da, majoritatea încep odată cu facultatea, în octombrie.

| Angela_Maria_2001 a răspuns (pentru MadRaven):

Multumesc deci are ceva daca ma inscriu acum?

| Angela_Maria_2001 a răspuns (pentru Angela_Maria_2001):

Te înscrii în perioada în care anunță ei înscrierile.
Dar din câte știu eu majoritatea fac înscrieri toată vara. Dacă au început înscrierile te duci, lași dosarul și gata, până în octombrie nu mai ai treabă laughing