| Lorenzo1 a întrebat:

Salut, daca cineva iti da pe Facebook "Ignore Messages" poti vedea cand e online persoana respectiva?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

În principiu cred că da. Pentru că doar la block-ul pe profil nu mai poți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru siriusblack98):

Nu numai. Poti ascunde prezenta si doar anumitor persoane.

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, așa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inca il poti vedea,
Ignorarea mesajelor consta in a nu mai primi notificari cand acea persoane iti scrie, iar conversatia se va muta in spam. Persoana respectiva nu va sti ca tu ii ignori mesajele. Ii poti raspunde cand doresti si totul revine la normal.