| nelutu1 a întrebat:

Salut daca fac o reinoire de abonament se poate ca operatorul retelei vodafone sa imi decodeze un telefon blocat pe reteaua o2 anglia pentru a putea folosi abonamentul in acel telefon.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NIci un operator de telefonie mobila nu decodeaza telefoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Prin reinoire de abonament,poti cumpara un telefon la un pret mai mic. Daca vrei sa decodezi acel telefon,poti, contra cost, la un centru specializat.Numai bine.