| adixro a întrebat:

Salut,

Daca m-am apucat de scoala de soferi unde as putea gasi intrebarile si raspunsurile de pe drpciv ca sa le pot lista, pentru ca mi-ar fi mie mult mai usor asa, sau daca nu un site foarte bun in afara de www.drpciv.ro multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai de gand sa retii toate intrebarile?
Cel mai simplu este sa gandesti sa faci chestionare cat mai multe. Daca le ai gata facute nu o sa te ajute prea mult.
Fratele meu si-a loat carnetul fara chestionare si fara sa citeasca din carte numai legislatia si norme sau altele nu stiu. S-a jucat pe calculator un joc realist "Test drive simulator" si a loat din prima.

| ponorel a răspuns:

Si eu le-as dori...