| rares1996 a întrebat:

daca rezolutia ecranului meu este de 1366 x 768 pixeli, pot incarca video-uri pe yt in 1080p sau doar in 720p? Mersi!

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai poti incarca. vrei sa spui sa uploadezi pe Youtube?
s-au sa vizionezi video pe Youtube cu rezolutia 1080p?

| tpuuser999 a răspuns:

Poti incarca ce vrei tu. Dar daca iti capturezi ecranul cu Camtasia sau Bandicam, aia o sa fie rezolutia: 1366x768. Nu se poate sa capturezi la calitate mai mare - desi poti sa produci continut in After Effects sau Blender etc. si sa-l convertesti in video la orice rezolutie.

| sEusebiu a răspuns:

Poti sa le incarci in 1080p, depinde de ce program folosesti pentru screen record.