| 22anirolF a întrebat:

Daca sunt cazată într-un cămin al Universității din București și vreau să rămân și pe perioada verii, cum trebuie sa procedez?

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Iti faci bagajul si te duci acasa!
Este ilegal sa ramai in campus in perioada vacantei, sau vei suporta consecintele tu si inclusiv paza!

| 22anirolF explică (pentru mudokins78):

Mulțumesc pentru răspuns. Între timp am aflat că trebuie sa depun o cerere și să platesc tarif dublu pentru a putea sta.

| mudokins78 a răspuns (pentru 22anirolF):

Nu merită...

| 22anirolF explică (pentru mudokins78):

Cum sa nu merite daca eu stau acolo si am lucruri pe care nu vreau sa le mut pentru ca vreau sa stau in continuare si vara asta? laughing
Oricum eu nu asta intrebam aici... mi-am primit raspuns, mersi.