Întrebare recomandată | mPaulm7 a întrebat:

Daca vreau sa vand ceva pe olx si lajumate.ro. Daca este cineva interesat de produsul meu, cum fac sa ajunga la el? Trebuie sa contactez eu o firma de curierat sau?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de situatie. Produsul poate fi ridicat personal de catre cumparator (daca este din aceeasi localitate sau la distanta mica) ori il poti trimite prin posta sau curier, ramane sa stabiliti impreuna cum ajunge la cumparator si cine plateste transportul.

| mPaulm7 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi de informatie.