| Adi8 a întrebat:

De ce nu imi apar toate mesajele pe care le primesc pe telefon chiar daca acesta e deschis? Sunt in reteaua Orange.Ce as putea sa fac sa imi apara de acum inainte toate mesajele pe care le primesc?

2 răspunsuri:
| DumitrescuIulia a răspuns:

Buna...vezi,umbla la setarile mesajelor ca poate asa ai salvat. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| ciumi123 a răspuns:

Trebuie sa mai stergi din mesaje caci unele telefoane o memorie a mesajelor daca intreci limita mesajelor primite nu mai poti primi sper ca ti-am fost de folos :d