| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp, pe profilul meu de facebook nu imi apar toate pozele din albume. Eu am 3 albume cu 6 poze fiecare si daca dau click pe "Fotografiile tale" imi apar doar 2 poze, iar normal imi apareau 18. Ce pot face? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Andrei258 a răspuns:

Posibil sa va fi aflat cineva parola si sa le fi sters schimbati parola din satari cont va recomand sa o schimbati de fiecare data cand va logati succes

| George212 a răspuns (pentru Andrei258):

Pozele apar in albume, dar daca dau la "Fotografiile tale" imi arata doar 2 din 18

| Andrei258 a răspuns (pentru George212):

Da dupa cum am mai spus posibil sa vi se vi spart parola si sa vi le fi sters cineva schimbati parola la fiecare logare preferabil ar fi sa folositi parole lungi conbinatii cifre si litere