| helpme1 a întrebat:

Salut, de ceva timp tot ma gadesc sa imi deschid un blog in care sa scriu despre mai multe lucruri (something random ), dar am cateva intrebari:
1) Pe ce site pot sa imi fac un cont?
2) Se plateste ceva cand imi deschid blogul?
Momentan doar doua intrebari mi-au venit in minte, dar sunt sigur ca o sa imi mai vina una sau doua si o sa postez o alta intrebare.
va rog sa imi raspunda numai cine stie informatii sigure.

2 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Salut
1. https://wordpress.com/
2. Este gratuit. Platesti doar daca vrei un site "x.ro"; "y.com"

| F12345 a răspuns:

Bună,poti sa iti faci blog pe Blogger si nu trebuie sa platesti, scrie doar,, blog" sau,, creeaza blog" pe google si o sa vezi si alte variante in afara de Blogger