| 8Anonimul8 a întrebat:

De curand am inceput sa pun si eu bilete la pariuri sportive. Nu am experienta si as vrea sa va intreb voi cum/ce fel de bilete sau ...sectiune sa zic bagati pe bilet la pariuri sportive. Sunt curios daca as putea castiga dupa sfatul unuia dintre voi. Sunt incepator si nu stiu daca sa pun putine meciuri sau sa pun ceva mai multe si sa merg pe sistem. Astept sa ma lamuriti va rog laughing. Multumesc!

1 răspuns:
| Curious1010 a răspuns:

Poti sa pui si multe dar sa fie meciuri care sa iti iasa rezultatul, gen:ambele marcheaza, 1x, echipa gazda da minim 2 goluri, w1 w2 si asa mai departe, eu asa joc si castig la fiecare bilet.