| Seraph14 a întrebat:

De curand am schimbat bateriile de la o telecomanda de la upc iar televizorul nu imi recunoaste telecomanda. Trebuie sa o instalez din nou si am nevoie de un cod care se afka intr-un manual de instalari pe care eu nu il mai am. Televizorul meu este de la Panasonic. Puteti sa ma ajutati cautand in manualul vostru si sa imi dati si mie codul de instalare?

Răspuns Câştigător
| AndR3y_2220 a răspuns:

Panasonic
0680, 1680, 0138, 0256, 0391, 0397, 0546, 0067, 0586, 0193, 0578, 1340, 0883. Iar daca nu stii cum se seteaza iar, citeste aici! http://selo.ro/tag/setare-telecomanda-upc/ Funda!?

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Pai eu de ex. am telecomanda sony.Iti este de folos? Uita-te pe eticheta de pe capacul ei si da cateva date.Model,serie,etc.

| Ovidiu_Garda_1975 a răspuns:

Buna cum gasesc codul pentru telecomanda la tv HERU