| Alexboy97 a întrebat:

Salut, de curand m-am decis sa-mi achizitionez un PS3 slim si sa-l modez, insa jocurile piratate le voi putea juca MultiPlayer pe PSN? Sau va trebui sa cumpar jocurile originale pentru a le juca MP?

2 răspunsuri:
| ITMonster a răspuns:

Cumparale originale! Da-o-ncolo de piraterie!

| Afganistanu_9917 a răspuns:

Numai poti sa modezi un ps3 slim cumparat din magazin petru ca vin cu firmware mai mare de 3.60 iar tie iti trebuie firmware 3.55 ca sa il modezi.Si nu merge sa joci multiplayer daca il modezi.Eu zic sa iti ei un ps3 la mana2 modat ca sa nu mai dai bani pe jocuri originale. Bafta