| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut, de curand mi-am facut cont la Superbet si am nevoie de extras de cont pentru validarea contului. Am card la CEC, cum trebuie sa procedez sa primesc extrasul?

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Daca ai internet banking, ai acolo buton
daca nu, le dai un telefon, si le ceri, fiind vorba de CEC (care sunt cei mai hadicapati) ma astept sa nu ti-l dea decat hartie in mana, nu pe mail
ma indoiesc ca o sa ai probleme, dar daca cumva ai, poti sa stii ca AI DREPTUL la extrasul de cont (iar, de la CEC ma astept sa fie prea lenesi/hadicapati sa faca/stie cum sa faca, asa ca mai bine te aburesc ca nu se poate, nu au, etc.)

| GeorgeGabriel20001 explică (pentru ziftode):

Multumesc! Si da ai dreptate cei de la CEC sunt destul de handicapati.