| AnonimD a întrebat:

De vreo saptamana YouTube-ul merge in reluare. Toate clipurile merg prost, sunetul si imaginea nu se sincronizeaza. Mentionez ca asta mi se intampla pe telefon, pe aplicatia de mobil. Chiar mi-am si resetat telefonul gandindu-ma ca are memoria prea incarcata. Dupa resetare, YouTube-ul a mers ok o zi intreaga dupa care azi aceeasi poveste. Pareri? Cineva care a patit ceva similar? Ce ii pot face? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

E de la aplicatie.Asa patesc si eu din cand in cand dar isi revine...sunetul nu se sincronizeaza

| Lucy201 a răspuns:

Ai probleme cdu ruterul? daca da atunci intra cineva pe reteaua ta

| Lucy201 a răspuns:

Ai probleme cu ruterul? daca da atunci intra cineva pe reteaua ta