| Zsolt15 a întrebat:

Salut,deci am comandat ceva si va ajunge maine cu fan curier, as putea eu sa iau coletul?(am 14 si am si buletin)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca tu raspunzi la telefon cand te suna si esti unde a fost pusa adresa coletului, da.

| LTAA a răspuns:

Dacă comanda de pe numele tău și ai banii, da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trebuie sa ii dai bani atunci poti sa-l iei tu, daca este deja platita, si nu te cunoaste/nu are incredere in tine, iti garantez ca iti va cere sa vina cel care a dat comanda.

| Zsolt15 explică:

Este pe numele mamei si este numarul ei dar comanda este pentru mine, si trebuie plata ramburs

| andreia67 a răspuns (pentru Zsolt15):

In cazul asta ti-l da.

| Sonic2070 a răspuns:

Daca e comanda pe numele tau atunci da!

| Titu_David_1999 a răspuns:

Da poti

| SuzuAnim a răspuns:

Da.