| CR1571XD a întrebat:

Deci am un telefon Samsung A5 2016, si un telefon LG L5.
Am cartela de la digi, si cand vorbesc de pe A5-u imi arata ca am semnal dar pur si simplu cu cine vorbesc nu ma aude, de ce?(mentionez ca vreau sa vorbesc din camera ) Am incercat si cu LG-u si merge, nu este nicio problema.
Totusi e vorba de un telefon de 500 lei si una de 1500, nu cred ca e normal asa ceva.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil microfonul este defect sau i s-a desfacut o legatura.

| untu a răspuns:

Posibil probleme cu microfonul telefonului, dar du-l la un service autorizat!