| 24msdf a întrebat:

Din greseala, mi-am bagat telefonul in buzunar, si in acesta se afla un mic surub, si cat timp am mers, sa zgariat pe carcasa. Stiti cum sa repar zgarietura? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Sh00by a răspuns:

Zgarieturile astea nu se pot repara...te poti duce in OrangeShop si iti de acolo ca nu e scumpa.Bafta! big grin

2 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Zgarietura nu prea o poti repara, decat daca iei o carcasa noua, http://gblog.ucoz.net/

| Pauu16 a răspuns:

Iti poti cumpara o carcasa noua altfel nu stiu cum ai putea repara zgarietura...