| Darius2019 a întrebat:

Salut din nou TPU am aceasta placa de baza ASRock > G41M-VS3 R2.0 si stiu tot ce suporta in afara de ce placa video ma refer in biti gddr si gb, ma poate ajuta cineva?happy dau funda.

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Scrie aici tot ce suportă.
E o placă destul de veche oricum și nu merită componente noi.

| SouLIce a răspuns:

Suporta orice placa video pe pci-e dar degeaba pui sa zicem un r9 280 pentru ca va fi trasa in jos de restul componentelor

| Darius2019 explică (pentru SouLIce):

Procesor dual core e3400 2 gb ram ( pun 5 ) 320 gb hdd

| SouLIce a răspuns (pentru Darius2019):

Procesorul este slab si daca pui o placa video performanda va fi trasa in jos
Un hd7770 este ok pentru platforma pe care o ai