| klosekls a întrebat:

Doresc sa expediez un colet prin olx, cum este mai avantajos sa expediez coletul? Prin posta sau cu un curier? La ce riscuri sunt expus daca trimit coletul prin posta / curier? Astept raspunsuri, funda celui mai detaliat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai absolut niciun avantaj daca folosesti posta... poate doar ca faci o economie de 3-4 lei pretul economiei fiind timpul de livrare cu vreo 4 zile mai lung si nici macar nu se face la adresa

| xerxes1 a răspuns:

Posta este o institutie expirata.

| Axys a răspuns:

Curier!