| Dorby a întrebat:

Salut! Doresc sa ma transfer dintr-o clasa in alta, dar in acelasi liceu si nu stiu cum mi-as putea face cererea de transfer, un model va rog? laughing Multumesc.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.ienachita.ro/regulamente/cerere%20transfer%202%20scoli.pdf

Vezi modelul de sus, il adaptezi la cerința ta. E simplă de conceput. Trebuie să specifici motivul (până atunci, gândește-te la unul întemeiat, să nu creadă ăia că vrei să fii mai aproape de iubit; ) pentru care soliciți transferul in clasa alăturată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi pe site-ul liceului modelul de transfer. Sau dacă nu, du-te pe alte site-uri de liceu și ia de acolo.

| Nume6 a răspuns:

Către Domnul/ Doamna Director al/a liceului/Colegiului__

Subsemnatul(a)__domiciliat(ă) in ___judetul, elev(ă) in clasa___a liceului/Colegiului, doresc transferul in clasa___
Solicit transferul din umătoarele motive
(nu ma descurc cu materia matemetica, fizica) eu ti-am dat doar un exemplu

Data Semnătura

| afganistan2014 a răspuns:

Carei instagramult tau