| icsbooy a întrebat:

Doresc si eu sa aflu cat mai multe pareri de la voi in legatura cu furnizorii casnici de energie electrica si gaze. Care sunt cei mai convenabili pentru consum casnic? Stiu ca engie ar cam fi mai bunicel, insa as vrea mai multe indrumari de la voi, ce tva-uri aplica, ce preturi ascunse au, etc, sau chiar si linkuri catre comparatii intre ele. Engie, electrica furnizare, enel, e.on sau chiar si enel, care am inteles ca au retea gaze+electrica. ASTEPT CAT MAI MULTE RASPUNSURI CU AFIRMATII big grin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Majoritatea au pe pagina lor un calculator si pui 100 de Kw si vezi cat iti da pretul. Uite aici furnizorii: http://bit.ly/2wRJxrg
Ia-i pe rand si vezi care are cel mai bun pret.

| icsbooy explică (pentru Salontanul):

Mersi frumos. vad ca nu prea e actualizata. nu am vazut engie, care parea interesant. inca mai astept si alte pareri de la restul'

| Salontanul a răspuns (pentru icsbooy):

Este si la ENGIE. Ti-am facut o captura: https://imgur.com/a/NTz6I86

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te uiti la joasa tensiune pe zona ta.