| maite13 a întrebat:

Eram studenta in anul 1, la buget, si am primit bursa de studiu pe lunile octombrie si noiembrie, dar in decembrie m-am retras din anumite motive. Intrebarea mea e daca ma pun sa returnez banii de bursa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu va trebui sa restitui banii de bursa, i-ai primit datorita indeplinirii conditiilor pentru bursa.

1 răspuns:
| OMEGALIN a răspuns:

Salutari! happy In mod normal nu ar trebui dar ce poti face este sa iei legatura cu directiunea respectivei institutii, sa mergi pur si simplu si sa intrebi daca e necesara o astfel de masura happy Curaj doar happy