| NorNegru a întrebat:

Este posibil sa achizitionez 2 bilete de tren spre aceeasi destinatie, in aceeasi zi, dar la ore diferite? Spre exemplu: un bilet cu plecare la ora 16:00 si altul cu plecare la 17:30?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca este posibil.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca le iei gratuite, student fiind, pe acelasi nume, va aparea in sistem si nu vei primi al doilea bilet. Daca, insa, le cumperi, poti lua oricate doresti.

| NorNegru explică (pentru AFR81):

Buna seara! Am uitat sa mentionez ca sunt student. Va multumesc pentru raspuns!

| Sebiserban19 a răspuns:

Daca nu iei cu carnetul sau cu legitimația de student, DA.

| NorNegru explică (pentru Sebiserban19):

Te-as fi recompensat cu o funda, dar nu imi apare "Declara raspunsul castigator". Multumesc mult oricum!