| Andrei1332 a întrebat:

Salut.Firma fireshow e de încredere? Ca vreau sa dau si eu o comanda acolo si dacă a comandat cineva de acolo sa îmi dea si mie niște păreri.

Răspuns Câştigător
| Bianga_Petru_1979 a răspuns:

Desigur am cumandat 2 lucruri de acolo si au venit bine si nu e scam

| Andrei1332 explică (pentru Bianga_Petru_1979):

Ok mersi

| Andrei1332 explică (pentru Bianga_Petru_1979):

Ok da îți trebuie autorizații ceva pentru artificii? In special pentru fp3-ul lor si alea Mici

| Andrei1332 explică (pentru Bianga_Petru_1979):

Da Îmi trebuie autorizații ceva pentru fp3-ul lor si alea mici?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

FireShow este un show cu fire, adica un spectacol cu foc, in general prezent in toate programele celor de la circ.
Deci, la ce fel de FIRESHOW te referi?

| Andrei1332 explică (pentru Violleta2022):

Firma de artificii fireshow din Timișoara