| anonim_4396 a întrebat:

Folosesc google Chrome, intr-o zi am instalat un program iar acum mi-a disparut pagina de start specifica Chrome...la fel si cu Mozila unde nu mai am pagina de start cu acea "vulpe incolacita pe glob" ci pur si simplu imi apare "SHARE" am dezinstalat si am instalat la loc ..si tot nu merge...Cum fac sa apara paginile de start a ambelor programe din nou?! Dau Funda!happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In Mozilla intra la Unelte -> Suplimente -> Extensii -> spune-mi ce extensii ai instalate acolo... la fel si la Module -> ce module ai instalate.

In Google Chrome la fel -> click pe ''cheita'' (dreapta sus) -> Instrumente ->Extensii -> ce extensii ai aici?

3 răspunsuri:
| pascani98 a răspuns:

La mozila incerca in partea dreapta sus este un buton cu forma de casa vezi daca merge

| pascani98 a răspuns:

Sau incerca in unelte-optiuni-general trebuie sa scrii numele pagini de start