| edy423 a întrebat:

Ieri pe la ora 18 am comandat ceva de la Altex. Cand ar trebui sa vina? Cand dau la comenzile mele scrie Comanda procesata integral.

Răspuns Câştigător
| takemyword a răspuns:

Depinde de numarul lor de comenzi, de stoc, de locul unde ai comandat si depozitul din care pleaca. Ii poti suna la numarul de pe site pentru informatii despre comanda, asta merge cu orice serviciu similar. Presupun ca ar trebui in cateva zile (3-4 maxim) sa fie la tine produsele daca le au in stoc.

| edy423 explică (pentru takemyword):

Pe site scria ca produsul e in stoc

2 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Ar trebui sa vina de regula in 2-5 zile, eu am mai comandat de pe Altex si mi-o venit in 3 zile.