| anonim_4396 a întrebat:

ieri trebuia sa dau traseul pentru permis, examinatorul cu care trebuia sa dau a facut accident in timp ce examina pe cineva si nu mai putea sa ma examineze, a zis sa ma reprogramez. În cazul acesta va dura iar o lună jumate sau mai putin?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si tu ce ai facut? De ce nu te-ai reprogramat ieri, cand ai aflat asta?
Spune celor de la programare situatia si cine stie, poate te vor baga in exame mai devreme.

| No10 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cică nu se putea ieri doar luni.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa te bage saptamana/ sapytamanile urmatoare, nu e normal mai tarziu.