| Andrey71 a întrebat:

Salut, îmi caut chirie in București și as vrea sa îmi spuneti niște zone ok(adică destul de liniștite și poate și pe lângă o gura de metrou) in oarecare apropiere de ASE. Ideea e sa nu fie chiar la marginea Bucureștiului iar bugetul este maxim 300€

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pe toate site-urile de imobiliare ai niste filtre, pe care le poti selecta dupa preferintele pe care ni le-ai spus aici.

| Andrey71 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Stiu, însă ideea e ca nu sunt din București și voiam sa știu zonele respective in care sa caut.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Andrey71):

Te uiti pe-o harta si iti dai seama de pe ea unde ti-s locurile de interes si unde vrei sa stai. Nu e deloc greu.