| Redhead6 a întrebat:

Salut. Imi poate recomanda cineva fotografi de nunta buni si la preturi decente si care se poate si deplasa in alte judete? (in zona Buzau, Braila, constanta, Bucuresti)

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice fotograf se deplaseaza la evenimente (aproape oriunde) daca i se plateste suplimentar diurna, costul deplasarii, masa si cazarea.
Trebuie doar sa ajungi la intelegere.
(probabil vor pretinde si un avans, in cuantumul asigurarii costurilor preconizate).

| sierra1 a răspuns:

Din start: dacă ți se deplasează "pozarul" din alt județ, prețul NU mai e decent. Caută loco, găsești doar să vrei

| soulseeker a răspuns:

Salutare! Daca inca mai cauti fotograf profesionist pentru evenimentul tau poti incerca si www.soulseeker.ro. Eu sunt un fotograf profesionist din Bucuresti, insa ma deplasez si in alte orase din Romania.

| LicaValentinPhotography a răspuns:

Poti vedea aici portofoliul nostru https://licavalentinfoto.ro/.