| NeneaFane a întrebat:

Imi poate spune cineva ce medie imi trebuie la evaluarea nationala ca sa intru la liceul Ienachita Vacarescu la profilul stiintele naturii?(Targoviste)

Răspuns Câştigător
| Speranta12 a răspuns:

Iti trebuie peste 9 ca sa intri de obicei la stiintele naturii. La liceele bune iti trebuie chiar si peste 9.50 ca sa intri la acest profil.

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

9.50

| String27 a răspuns:

Mediile variaza de la an la an, in functie de notele obtinute.

Pentru o nota buna la romana, poti urmari pagina : https://www.facebook.com/Pregatire.de.nota.10/