| chity a întrebat:

Imi poate spune cineva daca pot scoate o filmare de pe o caseta de aia mare neagra de video pe un CD/DVD si cum as putea face asta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ai cele mai mari sanse sa poti face asta la un magazin care se ocupa cu developat de fotografii, albume, filmari...

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu o placa de captura!

| dannyel86 a răspuns:

CuriousStuff are dreptate. Exista magazine care se ocupa de acest lucru, iar ofertele acestora le poti gasi si pe net. Se taxeaza pe ora de inregistrare, iar tarifele difera de la un caz la altul.
Cauta un furnizor de servicii cu preturi rezonabile si salveaza in format digital ceea ce se afla pe caseta video.