| georgescucatalin85 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog o firma de deratizare Bucuresti serioasa care ofera servicii de calitate si ma poate scapa de toti daunatori

2 răspunsuri:
| Andrei1980Andrei a răspuns:

Https://dddnord.ro/ sunt acceasi cu http://www.ddd-bucuresti.ro/
Am apelat si eu la ei si sunt foarte seriosi

| popescuflorin85 a răspuns:

Salut. E foarte greu sa gasesti o firma serioasa de deratziare Bucuresti, stiu cum este. Si eu am apelat la serviciile unor firme de deratizare din Bucuresti insa nu m-au ajutat sa scap de daunatori. Nici nu stiu din ce motiv, ori m-au pacalit si nu au folosit solutiile care erau necesare, habar nu am. Am intrebat multi prieteni si cunostinte daca nu stiu o firma de deratizare din Bucuresti serioasa si care ma pot ajuta sa scap de rozatoare insa nu stiau. Am inceput sa caut pe Internet si pe forum-uri pana am gasit aceasta firma http://www.ddd-bucuresti.ro/ care avea comment-uri destul de positive, insa celelalte la care apelasem inainte aveau la fel. Am zis sa incerc ce aveam de pierdut fiind disperat sa scap de sobolani, deoarece stau la o casa din imprejurimile Bucuresti-ului.I-am contactat, au venit si au venit sa verifice sa vada cu ce au de-a face. In scurt timp acestia mi-au ajutat sa scap de toti daunatori cu metodele lor de combatere.