| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
Imi puteti spune cum ajung de la metrou costin georgian la un sediul al primariei sector 3 (o cladire alba, pe o straduta pe langa liceul nichita stanescu)? si cam cat dureaza ca timp drumul?
multumesc

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Uite aici harta sa-ti dai seama cum vine http://www.bucuresteni.ro/harta/licee_colegii/4811/. primaria e la nr. 3-5, liceul la nr. 3, nu prea inteleg cum vine asta :)) daca nu vrei sa mergi pe jos poti sa iei Autobuz: 102 sau 253 cobori la statia Nichita Stanescu; Troleibuze: 70 sau 79 statia Nichita Stanescu. ar fi vreo 2 statii de autobuz dupa cum arata pe harta, cam 10 minute sa-ti ia

| Estera123 a răspuns:

Habar nu am unde este sediul acela al primariei sectorului 3, dar stiu unde este Nichita Stanescu. Cand iesei de la metrou, sa iesi in stanga si imediat este si statia de autobuz. De acolo iei orice autobuz o statie, daca nu ma insel. Ori, poti sa mergi pe jos pentru ca nu este distanta foarte mare

| RazzyFUnik explică (pentru Estera123):

Stiu ca e o institutie a primariei o cladire alba